Doplnkové služby

Služby s pridanou hodnotou

Malokarpatská oblasť je známa nielen svojimi skvelými vínami, ale aj malebným prírodným prostredím. Práve vďaka tomu sa malokarpatská vínna cesta stala obľúbenou výletnou trasou a naše vinárstvo v Limbachu je jej neodlučiteľnou súčasťou.

 

Zamierte priamo k nám a vychutnajte si nielen naše vína, ale aj krásne prostredie Malých Karpát. Okrem možnosti prísť na ochutnávku alebo zorganizovať priateľské posedenie v priestoroch nášho vinárstva, ponúkame našim zákazníkom aj ďalšie služby s pridanou hodnotou, ako sú personalizované etikety, špeciálne balenia, či dovoz vína priamo k vám domov alebo na vašu akciu.

Ochutnávky vína

Srdečne vás privítame v našom vinárstve v Limbachu, kde môžete naše vínko ochutnať a v prípade, že budete spokojní aj priamo kúpiť. V prípade ochutnávok pre väčšie skupiny sa s vami radi vopred dohodneme.

Posedenia pri víne

V štýlovom prostredí a v pohodovej atmosfére nášho vinárstva pre vás radi pripravíme posedenie v kruhu rodiny, priateľov alebo kolegov. Kapacita našich priestorov je približne do 30 ľudí.

Rozvoz vína

Pre zákazníkov zo západného a stredného Slovenska ako i z Moravy, približne do vzdialenosti 250 km, vieme zabezpečiť dovoz nášho vína vlastnými autami, aj priamo na svadbu či inú spoločenskú príležitosť.

 

Svadobné etikety

Naše víno často končí na svadobných stoloch alebo ako výslužka pre svadobčanov. Preto sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku – svadobné etikety, na ktoré môžeme vytlačiť mená svadobčanov a dátum svadby.

Špeciálne balenie

 

bag in boxy s objemom 5 a 20 litrov

Pre lepšiu skladnosť pri preprave a dlhšiu trvanlivosť sudového vína, ponúkame možnosť balenia do bag in box z bariérovej fólie s ventilom. Na výber sú 5 a 20 litrové balenia. Tie sa prepravujú uložené v kartónových škatuliach. Vrecko je vyrobené z bariérovej fólie, takže je zaručená dostatočná ochrana tekutín pred vzduchom, pachom a baktériami. Všetky obaly sú plne recyklovateľné.